נעים להכיר

היי לכולם, אני שנהב ותודה שאתם כאן איתי בבלוג מגשימת טיולים.

על הבלוג הזה חלמתי כבר זמן מה עד שהוא הצליח לקרום עור וגידים – אבל עכשיו הוא כבר כאן וזה הכי חשוב ומרגש בשבילי.

אז… קצת עליי: אני נשואה לאסף ואמא לשתי בנות מקסימות, סתיו (14) ואלה (10).

במקצועי אני עובדת סוציאלית, בעלת תואר שני עם התמחות בזיקנה, ואני עובדת במשרה מלאה עם הקשישים שאותם אני כל כך אוהבת ומעריכה.

את אהבתי לטיולים העברתי גם למשפחתי, ואנו אוהבים לטייל בארץ ובחו"ל, לגלות מקומות קסומים חדשים ואפילו אין לנו בעיה לחזור שוב ושוב לאותם מקומות שהקסימו אותנו כל כך, ולהמשיך לחקור את העיר, המקום או המדינה.

על כל הטיולים האלו אני אכתוב בבלוג שלי, מנקודת מבט אישית שלנו כבני משפחה, או מנקודת מבט אישית שלי, ומקווה שתוכלו למצוא עניין בטיולים שלנו ולהפיק מהם עזרה ותועלת לטיולים שלכם.

בנוסף אני גם מתכננת טיולים בהתאמה אישית. ואיך הכל התחיל? ומה זה בעצם אומר?

הכל התחיל כשחזרנו מטיול בת מצווה בלונדון הקסומה. נפגשנו עם חברים יקרים, שאף הם חזרו מטיול בת מצווה באיטליה.

שתפתי את חבריי על תכנון הטיול, עד כמה נהניתי לקרוא המון על היעד באתרי אינטרנט שונים, בספרי טיולים, המלצות של מטיילים בקבוצות פייסבוק יעודיות ליעד, בבלוגים של מטיילים, באתרים הרשמיים של העיר עצמה ועוד ועוד, וכך תכננו לנו טיול קסום של מספר ימים בלונדון והצלחנו להתאהב בה בעקבות הטיול המוקפד והמתוכנן, וכמובן בזכות הקסם עצמו של העיר.

חברתי, מצד שני, ספרה עד כמה התקשתה לתכנן את הטיול, עד כמה סבלה ובזבזה המון זמן על קריאת מידע על המסלול, ואיך היה לה קשה להתמודד עם התכנון עצמו, גם מפאת חוסר בזמן (שהרי התכנון לוקח זמן רב) וגם בגלל הסבלנות שנזדקקה לו בשביל התכנון.

וכאן נפל לי האסימון. חשבתי לעצמי שאם יש משהו שאני כל כך אוהבת לעשות, ומצד שני יש אנשים אחרים שזקוקים לכך, אך לא מתחברים לתכנון עצמו. חשבתי כאן להכנס לתמונה ולהתחיל לתכנן טיולים עבור אחרים.

ומשם הכל היסטוריה. ואני כאן עבורכם לתכנן את טיול החלומות שלכם.

במקביל, אני מנהלת קבוצת פייסבוק בשם "מגשימת טיולים – הקבוצה של שנהב".

בקבוצה אני משתפת אודות מקומות מיוחדים, אתרים יפים, תמונות גרפיטי מרחבי העולם, נופים מיוחדים ואטרקציות מלהיבות, תמונות ועוד ועוד, הכל מהארץ ומהעולם, ומקפידה על כך שהשיתופים יהיו מיוחדים ובעלי ערך מוסף למשתתפים בקבוצה. מוזמנים בכייף להצטרף אליי גם לשם.

אז עכשיו, אחרי שהכרנו, מוזמנים לצלול לכתבות בבלוג אודות המקומות הקסומים בהם טיילנו, כולל גם טיפים מיוחדים שצברתי בעקבות הניסיון שלנו בטיולים השונים, ולהנות לכם.

נתראה בבלוג.

שנהב

Scroll to Top